معرفی شرکت

فناوران تجارت لوتوس

شرکت فناوران تجارت لوتوس از سال 1394 با فعالیت در زمینه پرینترهای سه بعدی و رباتیک قدم به دنیای تکنولوژی‌های نوین گذاشته است این مجموعه با استفاده از ظرفیت جوانان و متخصصین موفق به بومی‌سازی تکنولوژی‌های نوین همچون ساخت چاپگرهای سه بعدی با کاربردهای گوناگون و همچنین ساخت انواع ربات مکانیزم‌های حرکتی گردیده است.
این مجموعه در سال 1399 به صورت سهامی خاص به عنوان یک شرکت حقوقی ثبت و تاسیس گردیده است.

اهداف

این شرکت با هدف توسعه کسب و کار و کارآفرینی با توجه به توانمندی‌های خود در زمینه طراحی، ساخت و تولید شروع به تولید محصولات گوناگون کرده است. این محصولات در حوزه‌های کامپیوتر و گیمینگ، کیت‌های رباتیک، مدیا و دیجیتال، گیرنده های دیجیتال، تولیدات خانگی از قبیل قالب‌های سیلیکونی و همچنین هوشمندسازی و اتوماسیون خانگی و صنعتی می‌باشند.

شرکت لوتوس دارای نمایندگی های انحصاری شرکت های مطرح در زمینه ی پرینتر های سه‌بعدی و مواد مصرفی آن ها و همچنین بازوهای رباتیک آموزشی، پزشکی و صنعتی از معتبرترین برندهای جهان می باشد.
لازم به ذکر است کیفیت تولیدات این مجموعه ما را بر آن داشته است که به دنبال بازارهای خارج از مرزهای ایران نیز باشیم.
و این به معنی گسترش کسب و کار و کارآفرینی بیشتر برای قشر نیازمند به کار ایران عزیزمان می‌باشد.

علی پوراسماعیلی

بنیان‌گذار و مدیر اجرایی

حامد عزیز زاده

بنیان‌گذار و مدیرعامل

موسسین شرکت لوتوس

شرکت فناوران تجارت لوتوس توسط دو جوان خلاق و پر تلاش به نام های حامد عزیززاده و علی پوراسماعیلی تاسیس شده است. آقای عزیززاده با سابقه ی فعالیت در زمینه های مختلف از جمله خبرنگاری، بازاریابی و مدیریت، به عنوان مدیرعامل شرکت لوتوس هدایت این مجموعه را بر عهده دارد. آقای پوراسماعیلی نیز که در زمینه ی رباتیک و برنامه نویسی تبحر دارد، به عنوان مدیر اجرایی شرکت لوتوس فعالیت می کند.

ماموریت ما

ماموریت اصلی این مجموعه حرکت در لبه‌ی تکنولوژی و در راستای چهارمین انقلاب صنعتی می‌باشد. در این راستا فعالیت در زمینه های چاپگرهای سه‌بعدی، رباتیک، الکترونیک، هوش مصنوعی و اتوماسیون خانگی و صنعتی جزو سرفصل های اصلی این مجموعه می‌باشد. در این راستا ساخت و تولید انواع پرینترهای سه‌بعدی در کنار واردات آن و متریال های مصرفی اولین گام در این زمینه بوده است. همچنین تولید محصولاتی ابتدایی‌تر جهت ایجاد اشتغال و زود بازده کردن کسب و کار ما را بر آن داشت تا محصولاتی مرتبط با این حوزه تحت عنوان اکسسوری های گیمینگ و نورپردازی با برند  G-Light را عرضه کنیم. گام بعدی شامل تولید محصولات رباتیک می باشد که استارت آن از سال 1400 زده شد و هم چنان اخذ نمایندگی از برندهای معتبر جهانی نظیر Elephant Robotic از دیگر فعالیت‌های این مجموعه می‌باشد.

چشم‌انداز

قرار گرفتن در جمع برترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی تکنولوژی در خاورمیانه متن بالا ویژن اصلی شرکت فناوران تجارت لوتوس می باشد. فعالیت در زمینه‌ی ساخت ربات‌های پیشرفته، خودروهای خودران و هوش مصنوعی در جهت رفاه انسان و کمک به طبیعت سرلوحه‌ی این شرکت می باشد.